Antalya Akseki Mobese ve Trafik Kameraları Hakkında

Antalya Akseki ilçesinde henüz mobese kamera yayınlama sistemi ile canlı yayın kamera izleme sistemi faaliyete geçmemiştir.

Antalya Akseki Kameraları Kurulduğunda Güvenliği sağlamakta büyük bir etken olacaktır.

Umarız Kameralar Faaliyete Geçince Gurbet ellerinde Antalya Akseki hasretini çeken hemşerilerimiz için Antalya Akseki Online MOBESE kamera ve diğer belediye mobese kamera görüntüleri çok güzel bir hizmet olur. Bizlerde  canlı yayın Antalya Akseki mobese kamera  görüntülerini izleyebiliriz.

Sizde Lütfen Antalya Akseki Mobese ve Diğer Antalya Kameraları Hakkında 2 Kelimede Olsa Yorumlarınızı Eksik Etmeyin.

Son gelişmeler basına yansıyan Akseki Mobese Kameraları hakkında haber;

Akseki’ye Mobese Kamerası Takılıyor. Akseki’de uzun süredir çalışmaları devam eden ve onaylanan projenin ardından başlayan Mobese kamerası takılma işlemleri son aşamaya geldi. Antalya İl Özel İdaresinin destekleri ile yapılan ihaleyi alan firma tarafından başlatılan çalışmaların 10 Nisan’a kadar tamamlanacağı öğrenildi. Akseki Emniyet Amirliği gözetiminde Akseki merkezde 19 ayrı noktaya 22 adet Mobese kamerasının takılmaya başlandığı öğrenildi. Ekipler şehir içinde çalışarak ilk etapta kabloları monte ediyor.

– 19 Noktaya 22 Kamera

Akseki Merkez’de belirlenen 19 ayrı noktada 22 Mobese kamerasının kısa bir süre içerisinde takılma işleminin tamamlanacağı ve 10 Nisan’da kameraların devreye girebileceği öğrenildi.

Antalya Akseki belediyesi resmi site adresi: http://akseki.bel.tr/

Altarnatif Mobese Kamera Linkleri

http://www.mobese.gen.tr/Kategori/antalya-mobese/

Gelen Aramalar akseki canlı kamera,akseki mobese