Ankara Akyurt‎ Mobese ve Trafik Kameraları Canlı izleme Hakkında

Akyurt Kameraları Mobese

Ankara’nın güzel ilçesi olan Akyurt‎’da  henüz halka açık bir mobese kamera yayınlama olanağı ile canlı yayın kamera izleme sistemi faaliyete geçmemiştir.

Ankara Akyurt‎ Kameraları ve Görüntüleri güvenliği sağlamakta büyük bir etken olacaktır.

Umarız Mobese Kameraları halka açık faliyete geçince gurbet ellerinde Ankara Akyurt‎ hasretini çeken hemşerilerimiz için Ankara Akyurt‎ Online MOBESE kamera ve diğer belediye mobese kamera görüntüleri çok güzel bir hizmet olur.  Siz değerli ziyaretçilerimiz canlı yayın Ankara Akyurt‎ mobese kamera  görüntülerini izleyebilirsiniz.

Sizde lütfen Ankara Akyurt‎ Mobese ve diğer Ankara Kameraları hakkında düşünce ve görüşleriniz bizlerle ve ziyaretçilerimiz ile paylaşın yorumlarınızı bekliyoruz…

Son gelişmeler basına yansıyan Akyurt‎? Mobese Kameraları hakkında haber;

Akyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen proje ile asayiş ve huzurun sağlanması, olası olayların önlenmesi, suç ve suçluyla daha etkin mücadele yürütülmesi amaçlanıyor.  Proje kapsamında ilk etapta 16 noktada 23 sabit, 11 hareketli, 8 plaka tanıma ve 2 adet hız tespit sistemi olmak üzere kamera sistemi kurulacak. Maliyeti KDV Dahil 600 bin TL olan projenin bedeli ise Akyurt Belediyesi, Ankara İl Özel İdaresi ve Ankara İl Emniyet Müdürlüğü tarafından karşılanacak.

Ankara Akyurt‎ Belediyesi resmi internet adresi: http://www.akyurt.bel.tr/ belediyenizin sitesinden Akyurt‎ fotoğraflarına ve sanal tur uygulaması ile Akyurt‎ ilçenizi 360 derece izleyebilirsiniz.

Altarnatif Mobese Kamera Linkleri: http://www.mobese.gen.tr/Kategori/Ankara-mobese/

Gelen Aramalar ankara mobese kameraları yerleri