Anadolu Hisarı Mobese Kamerası 

Anadolu Hisarı Mobesa Kamerası Canlı Yayın

Göksu Deresi’nin İstanbul Boğazına döküldüğü yerde bulunan Anadolu Hisarı en çok ziyaretçi toplayan bölgelerden bir tanesidir. Bulunduğu semte de adını veren tarihi yapı İstanbul Büyükşehir Belediyesinin sunduğu Anadolu Hisarı Mobese Kameraları Canlı İzle programı ile daha kolay ulaşılır bir hale gelmiştir.

Belediyenin sunduğu bu uygulama için kullanılan mobese kameralar son teknoloji ile üretilen yüksek görüntü kalitesi sunabilecek olan cihazlardan seçilmiştir. Bu tarihi bölgeden haftanın her günü aralıksız olarak yayın yapılabilmektedir. Düzenlenecek olan gezilerin gün ve saatine karar verebilmek adına yoğunluk kontrolü yapabilmeyi de sunan bu çalışma tamamı ile başarıya ulaşmıştır.

Her yaştan ve milletten insanın keyifle gezip görmek istediği yerler arasında olan yapıya erişim, Anadolu Hisarı Mobese Kameraları Canlı İzle uygulaması sayesinde hem kolay hem de rahat bir şekilde halka sunulmuştur. Bu program sadece yerli halkın değil yabancı ziyaretçilerin de dikkatini çekmeyi başarmıştır. Tarihi ve doğal zenginlikler açısından oldukça zengin olan İstanbul için yapılan bu çalışma tam olarak amacına ulaşmıştır.

İstanbul Anadolu Hisari Mobesa Kameraları HD Canlı İzle