Antalya Demre Mobese ve Trafik Kameraları Hakkında

Antalya Demre ilçesinde henüz mobese kamera yayınlama sistemi ile canlı yayın kamera izleme sistemi faaliyete geçmemiştir.

Antalya Demre Kameraları Kurulduğunda Güvenliği sağlamakta büyük bir etken olacaktır.

Umarız Kameralar Faaliyete Geçince Gurbet ellerinde Antalya Demre hasretini çeken hemşerilerimiz için Antalya Demre Online MOBESE kamera ve diğer belediye mobese kamera görüntüleri çok güzel bir hizmet olur. Bizlerde  canlı yayın Antalya Demre mobese kamera  görüntülerini izleyebiliriz.

Sizde Lütfen Antalya Demre Mobese ve Diğer Antalya Kameraları Hakkında 2 Kelimede Olsa Yorumlarınızı Eksik Etmeyin.

Son gelişmeler basına yansıyan Demre Mobese Kameraları hakkında haber;

İlçe Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, ilçede genel huzuru sağlamadan eğitimde ve okulda güveni sağlamanın zor olduğunu belirterek, “2012 yılına kadar mobese sistemini kuracağız. Polisin araç eksiğini gidermeye çalışacağız. Mobese ile suç oranı azalacak.” dedi.

Demre Emniyet Müdürlüğü’nün Toplum Destekli Polislik Projesi çerçevesinde yaptığı ‘Huzur Toplantısı’ Alakent Mahallesi Atatürk ilköğretim Okulu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda okullarda güvenliğin sağlanması, kamu düzeni ve genel asayişin sağlanması, suç ve suçlu ile daha etkin bir mücadele ederken toplum desteği gibi konular görüşüldü. Toplantıya başkanlık eden Kaymakam Murat Sefa Demiryürek, Demre’nin 14 kilometre sahili olan ve yılda 500 bine yakın turistin ziyaret ettiği bir ilçe olduğunu hatırlatarak şöyle konuştu:

“Demre yaz döneminde günübirlik en çok turist gelen yörelerden biri. Kış aylarında da seracılık nedeniyle nüfus artıyor. Ama artan nüfusun Demre’de kaydı yok. Vatandaş 9 ay Demre’de oturuyor, çocukları burada okula gidiyor ama sırf köyünde yapılacak muhtarlık seçiminde oy kullanmak için kaydını almıyor. Ama bizden hizmet istiyor. Bu durumda olan vatandaşlarımız kaydını Demre’ye aldıracak. Polisin görev alanı çok geniş. Genel huzuru sağlamadan eğitimde, okulda güveni sağlamak çok zor. Bu nedenle önce genel güveni sağlayacağız. 2012 yılına kadar MOBESE’yi kuracağız. Polisin araç eksiğini gidermeye çalışacağız. MOBESE ile suç oranı azalacak.”

Demre’de motosiklet sorununu çözmede zorlandıklarını da anlatan Demiryürek, “25 aylık görev süremde 10 ölümlü trafik kazası oldu. 6’sı motosikletten düştüğü için öldü. Son sekiz ayda bir kişi trafik kazasında yaşamını yitirdi. Yine motosikletten düştü. 33 yaralı kazanın 23’ü yine motosiklet kazası. Kasksız motora bindirmeyeceğiz. Kimse bana bu konuda gelmesin.” dedi.

Demre Emniyet Müdürü Hakan Saygıner de her okulda bir irtibat görevlisi polis görevlendireceklerini, internetkafeler ile okul servislerinin de sürekli denetleneceğini vurguladı.

Huzur Toplantısı’na Demre Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek ve Emniyet Müdürü Hakan Saygıner’in yanısıra Demre Belediye Başkanı Süleyman Topçu, Demre Garnizon Komutanı Üsteğmen İlkay Yılmaz, Demre Milli Eğitim Müdürü Bülent Aldal da katıldı.

CİHAN

Antalya Demre belediyesi resmi site adresi: http://demre.bel.tr/

Altarnatif Mobese Kamera Linkleri

http://www.mobese.gen.tr/Kategori/antalya-mobese/

Gelen Aramalar antalya demre canlı kamera,demre mobese