Antalya Döşemealtı Mobese ve Trafik Kameraları Hakkında

Antalya Döşemealtı ilçesinde henüz halka açık mobese kamera yayınlama olanağı ile canlı yayın kamera izleme sistemi faaliyete geçmemiştir.

Antalya Döşemealtı Kameraları Kurulduğunda Güvenliği sağlamakta büyük bir etken olacaktır.

Umarız Kameralar Faaliyete Geçince Gurbet ellerinde Antalya Döşemealtı hasretini çeken hemşerilerimiz için Antalya Döşemealtı Online MOBESE kamera ve diğer belediye mobese kamera görüntüleri çok güzel bir hizmet olur. Bizlerde  canlı yayın Antalya Döşemealtı mobese kamera  görüntülerini izleyebiliriz.

Sizde Lütfen Antalya Döşemealtı Mobese ve Diğer Antalya Kameraları Hakkında 2 Kelimede Olsa Yorumlarınızı Eksik Etmeyin.

Son gelişmeler basına yansıyan Döşemealtı Mobese Kameraları hakkında haber;

İlçemizdeki Mobese kameralarının sayısının artırılacağı bildirildi. Emniyet Müdürü Ali Şentürk, Başkan Nurettin Tursun’u makamında ziyaret ederek teşkilata yaptığı desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Tursun da, Döşemealtı’nın gelişmesi ve kalkınması için uğraştıklarını ve ilçemizin daha huzurlu ve güvenli hale gelmesi için Emniyet teşkilatına desteklerinin devam edeceğini ve kamera ilavesinin yapılacağını, ifade etti. İlçemiz Emniyet Müdürü Ali Şentürk, Başkan Nurettin Tursun’a şükran plaketi verdi.

Antalya Demre belediyesi resmi site adresi:http://www.dosemealti.bel.tr/

Altarnatif Mobese Kamera Linkleri: http://www.mobese.gen.tr/Kategori/antalya-mobese/

Gelen Aramalar antalya dosemealti