Antalya Finike Mobese ve Trafik Kameraları Hakkında

canlı mobese izle

Antalya Finike ilçesinde henüz halka açık mobese kamera yayınlama olanağı ile canlı yayın kamera izleme sistemi faaliyete geçmemiştir.

Antalya Finike Kameraları Kurulduğunda Güvenliği sağlamakta büyük bir etken olacaktır.

Umarız Kameralar Faaliyete Geçince Gurbet ellerinde Antalya Finike hasretini çeken hemşerilerimiz için Antalya Finike Online MOBESE kamera ve diğer belediye mobese kamera görüntüleri çok güzel bir hizmet olur. Bizlerde  canlı yayın Antalya Finike mobese kamera  görüntülerini izleyebiliriz.

Sizde Lütfen Antalya Finike Mobese ve Diğer Antalya Kameraları Hakkında 2 Kelimede Olsa Yorumlarınızı Eksik Etmeyin.

Son gelişmeler basına yansıyan Finike Mobese Kameraları hakkında haber;

Finike İlçe Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, jandarma ve polis bölgesinde mobesenin hizmete girdiğini açıkladı.
Finike Emniyet Müdürlüğü binasında mobesenin hizmete girmesiyle ilgili yapılan toplantıya, Kaymakam Gökhan Görgülüarslan, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Üsteğmen Mesut Parmaksız, Emniyet Müdürü Haşim Çakmaklı, CHP İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Geyikçi, MHP İl Genel Meclisi Üyesi Durdali Uzunboy ve emniyet mensupları katıldı.
Toplantıda Mobese tarafından izlenen noktalar ve hizmet kapsamı anlatıldı. Finike Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, yapılan çalışmalar çevresinde Finike’nin jandarma ve polis bölgesinde önemli noktalar tespit ettiklerini kaydederek, 12 noktada 17’si sabit 5’i hareketli olmak üzere 22 kamera bulunduğunu söyledi. Görgülüarslan, ‘དྷ kameranın 3’ü hareketli olmak üzere 16’sı polis bölgesinde, 4 tanesi sabit 2 si hareketli 6 tanesi de jandarma sahamızda bulunmaktadır. Kameralar zoom yapma özelliğine sahiptir” dedi.
Proje çalışmaları için 2 yıllık takvimden söz eden Görgülüarslan proje hazırlandıktan sonraki sürecin ise 45 günde tamamlandığını açıkladı. Yaklaşık 15 gündür deneme kayıtlarının sürdürüldüğünü ifade eden Görgülüarslan, ufak eksikliklerin giderilmesi halinde 1 kaç gün içinde mobesenin resmi olarak devreye gireceğini söyledi.
Proje maliyetinin ise 400 bin lira olduğunu kaydeden Görgülüarslan, ilçenin artık 24 saat esaslı kamera marifetiyle izlenebileceğini, vatandaşların esenliği ve güvenliği için takip yapılabileceğini kaydetti.

Antalya Finike belediyesi resmi site adresi: http://www.finike.bel.tr/

Altarnatif Mobese Kamera Linkleri: http://www.mobese.gen.tr/Kategori/antalya-mobese/

Gelen Aramalar finike mobese izle,finike mobese,finike mobese canlı,antalya finike mobese