Antalya Gazipaşa Mobese ve Trafik Kameraları Hakkında

Antalya Gazipaşa ilçesinde henüz halka açık mobese kamera yayınlama olanağı ile canlı yayın kamera izleme sistemi faaliyete geçmemiştir.

Antalya Gazipaşa Kameraları Kurulduğunda Güvenliği sağlamakta büyük bir etken olacaktır.

Umarız Kameralar Faaliyete Geçince Gurbet ellerinde Antalya Gazipaşa hasretini çeken hemşerilerimiz için Antalya Gazipaşa Online MOBESE kamera ve diğer belediye mobese kamera görüntüleri çok güzel bir hizmet olur. Bizlerde  canlı yayın Antalya Gazipaşa mobese kamera  görüntülerini izleyebiliriz.

Sizde Lütfen Antalya Gazipaşa Mobese ve Diğer Antalya Kameraları Hakkında 2 Kelimede Olsa Yorumlarınızı Eksik Etmeyin.

Son gelişmeler basına yansıyan Gazipaşa Mobese Kameraları hakkında haber;

Gazipaşa’da MOBESE kameraları  faaliyete geçti.
İlçe Emniyet Müdürü Cem Hasan Patat, halkın yoğun olduğu bölgelere kurulan 10 MOBESE kamerası ile ilçeyi izlediklerini belirtti. Patat, Denizkızı Kavşağı, Pazaryeri Caddesi, İnönü Caddesi, Atatürk Caddesi, Cumhuriyet Meydanı ve Deniz Tesisleri’ne kurulan kameralar sayesinde, ilçe merkezindeki önemli noktaların tamamının gözetim altında tutulduğunu söyledi.
Önümüzdeki günlerde Hastane Kavşağı’na da MOBESE kamerası kurulacağını ifade eden İlçe Emniyet Müdürü Cem Hasan Patat, sistem sayesinde asayiş olayların aydınlatılmasının daha kolaylaşacağını kaydetti.

Antalya Gazipaşa belediyesi resmi site adresi: http://www.gazipaşa.bel.tr/

Altarnatif Mobese Kamera Linkleri: http://www.mobese.gen.tr/Kategori/antalya-mobese/

Gelen Aramalar gazipaşa canlı kamera,gazipaşa mobese kameraları,gazipaşa canlı izle,antalya gazipaşa mobese kameraları,antalya gazipaşa canlı kamera