Antalya Gündoğmuş‎ Mobese ve Trafik Kameraları Hakkında

Antalya Gündoğmuş‎ ilçesinde henüz halka açık mobese kamera yayınlama olanağı ile canlı yayın kamera izleme sistemi faaliyete geçmemiştir.

Antalya Gündoğmuş‎ Kameraları Kurulduğunda Güvenliği sağlamakta büyük bir etken olacaktır.

Umarız Kameralar Faaliyete Geçince Gurbet ellerinde Antalya Gündoğmuş‎ hasretini çeken hemşerilerimiz için Antalya Gündoğmuş‎ Online MOBESE kamera ve diğer belediye mobese kamera görüntüleri çok güzel bir hizmet olur. Bizlerde  canlı yayın Antalya Gündoğmuş‎ mobese kamera  görüntülerini izleyebiliriz.

Sizde Lütfen Antalya Gündoğmuş‎ Mobese ve Diğer Antalya Kameraları Hakkında 2 Kelimede Olsa Yorumlarınızı Eksik Etmeyin.

Son gelişmeler basına yansıyan Gündoğmuş‎ Mobese Kameraları hakkında haber;

Başarı Koleji 5-C sınıfı öğrencileri Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki MOBESE sistemi ile ilgili bilgi alırken, Manavgat İlçe Emniyet Müdürü Alp Er Tunga Gündoğmuş’u makamında ziyaret etti. Öğrencilerin polislik mesleği ile ilgili sorularını yanıtlayan Gündoğmuş, öğrencilere birimleri de gezdirdi.

MOBESE kameralarının bulunduğu bölümü de gezen öğrenciler görüntüleri merakla izlerken, Gündoğmuş’u hangi bölgelerin kamera ile izlendiği, çekimlerin nasıl yapıldığı, kayıt tutulup tutulmadığı ile ilgili soru yağmuruna tuttu.

Ziyaret sonunda İlçe Emniyet Müdürü Alp Er Tunga Gündoğmuş ve diğer görevlilere teşekkür eden öğrenciler, servislerine binerek okulun yolunu tuttu.

Antalya Gündoğmuş‎ belediyesi resmi site adresi: http://www.gundogmuş‎.bel.tr/

Altarnatif Mobese Kamera Linkleri: http://www.mobese.gen.tr/Kategori/antalya-mobese/

Gelen Aramalar antalya manavgat mobese kameraları canlı izle antalya manavgat trafik kameraları