Antalya Kemer‎ Mobese ve Trafik Kameraları Hakkında

Antalya Kemer‎ ilçesinde henüz halka açık mobese kamera yayınlama olanağı ile canlı yayın kamera izleme sistemi faaliyete geçmemiştir.

Antalya Kemer‎ Kameraları Güvenliği sağlamakta büyük bir etken olmuştur.

Umarız Kameralar Faaliyete Geçince Gurbet ellerinde Antalya Kemer‎ hasretini çeken hemşerilerimiz için Antalya Kemer‎ Online MOBESE kamera ve diğer belediye mobese kamera görüntüleri çok güzel bir hizmet olur. Bizlerde  canlı yayın Antalya Kemer‎ mobese kamera  görüntülerini izleyebiliriz.

Sizde Lütfen Antalya Kemer‎ Mobese ve Diğer Antalya Kameraları Hakkında 2 Kelimede Olsa Yorumlarınızı Eksik Etmeyin.

Son gelişmeler basına yansıyan Kemer‎ Mobese Kameraları hakkında haber;

ARTIK, KEMER ÇOK DAHA GÜVENLİ

Bizim programımız da MOBESE’nin tamamlanması geçtiğimiz yıldı. Ancak, iptal olan ihaleler üzerine bu süreç uzayınca geç kalındı. Korkuteli’nde bile MOBESE’ye çok önce geçilmesine rağmen Kemer’de kent güvenlik sisteminin bulunmayışı son derece üzücüydü. Biz bu durumu ortadan kaldırdığımız ve ilçemizde bundan böyle çok daha fazla güvenli bir turizm kenti olgusunun ortaya atılması anlamında MOBESE’nin faaliyete geçiriyor olmasından dolayı mutluyuz. Suç işlenmeden, suçun önlenmesi ve caydırıcı bir unsur olması açısından da MOBESE’nin önemi ortadadır.

MOBESE’nin Kemer’de başladığını duyurmak için de çalışacağız. Billboardlarda ve basın yayın organlarıyla bunu duyurmak da son derece önemli diye düşünüyoruz. Hem Emniyet güçlerimize hem de turizmcilere MOBESE destek olacak. Önümüzdeki günlerde projemizi tamamlayarak, GATAB’tan Emniyet Müdürlüğümüze devir işlemlerini gerçekleştireceğiz” dedi.

“Artık Kemer çok daha güvenli” diyerek sözlerini sürdüren Başkan Üras, önümüzdeki günlerde MOBESE merkezinin açılışını da gerçekleştireceklerini söyledi.
Başkan Üras daha sonra MOBESE çalışmasını yürüten ASELSAN Net firması yetkililerinden de detaylı bilgiler aldı.

Antalya Kemer‎ belediyesi resmi site adresi: http://www.kemer.bel.tr/

Altarnatif Mobese Kamera Linkleri: http://www.mobese.gen.tr/Kategori/antalya-mobese/

Gelen Aramalar kemer canlı kamera,antalya kemer canlı kamera,mobese kamera,antalya kemer mobese,antalya kemer canlı mobese