Büyük Çamlıca Mobese Kamerası Canlı Yayın

Büyük Çamlıca Kameraları

İstanbul şehrinin manzarasını izlemek ve o güzelliği yaşamak adına gidilmesi gereken mekânların başında gelen Büyük Çamlıca, Avrupa yakasının Üsküdar ilçesinin sınırları dahilinde yer almaktadır. Denizden 268m yükseklikte olan bu tepeden İstanbul boğazının eşsiz manzarasını İBB Kameraları sayesinde izlemek rahatlıkla mümkün olmaktadır.

Özellikle gün batımının sarı ışıkları eşliğinde güneşin deniz üzerindeki eşsiz batımını daha yakından görebilmek adına bu tepe sıkça ziyaret edilmektedir. Tepenin içerisinde yer alan sosyal tesislerde ziyaretçiler bu eşsiz manzarayı izlerken çaylarını yudumlayıp yemeklerini yeme imkânına sahip olabilmektedirler. Fakat İstanbul ‘dan uzak bir şehirde olup bu manzarayı gidip görebilme şansına sahip olmayanlar olabilir. Günümüzde fazlasıyla gelişen teknoloji sayesinde adeta oraya gitmişçesine bu manzarayı evimizde oturup izlemek artık mümkün olmakta.

Büyük Çamlıca Mobese Kameraları Canlı İzle seçeneği ile evimizde internet bağlantısına sahip bir bilgisayar aracılığı ile büyük çamlıca tepesini rahatlıkla izleyebiliriz. Artık İstanbul’dan uzak olanlar bile kedini İstanbul’da hissedebilir, sanki ordaymış gibi bu manzaranın tadına varabilirler. Yani İstanbul mobese kameraları artık bir tık uzağınızda…

camlica İstanbul Mobese Kameraları HD Canlı İzle