Diyarbakır Caddelerinden Mobese Kaza Anları

Diyarbakır caddelerinden Mobese kameraları yine “bu kadar da olur mu”dedirten görüntüler yakaladı. Çİft yönlü yolda görev yapan bir trafik polisi son anda manevra yaparak kamyonetin altında kalmaktan kurtuldu.

Diyarbakır’da Mobese kameralarına yansıyan kaza anları akıllara durgunluk verdi. Adliye önünde çift yönlü yolda görev yapan polis memuru, yolda çıkan kamyonetin altında kalmaktan son anda kurduldu.

Başka bir kazada ise kaza sonrası iki tekeri üzerinde bir süre giden minibüs devrilmekten böyle kurtuluyor.

Diyarbakır’da MOBESE kameralarına yansıyan kazalar komik ve ilginç görüntüler ortaya çıkarıyor.

Diyarbakır’da MOBESE kameralarına yansıyan komik ve bir o kadar da ilginç kaza görüntüleri, “Keşke bütün kazalar böyle olsa” dedirtiyor.

Diyarbakır’ın merkez Sur, Bağlar, Kayapınar ve Yenişehir ilçelerinde meydana gelen 38 farklı kaza görüntüsü MOBESE kameralarına yansıdı.

Görüntülülerde kazaların, sürücülerin dikkatsizliğinden ve ışık ihlalinden kaynaklandığı gözlenirken, kazalar MOBESE kameraları tarafından kayıt altına alındı.

Bu ilginç ve komik kazalar trafiğe çıkan sürücülere ders verirken,sürücülerin kimisinin alkollü, kimisinin dalgın, kimisinin ise acemi olduğu görülüyor.

Gelen Aramalar diyarbakır mobese,diyarbakır mobese kameraları canlı izle,diyarbakır mobese kameraları,diyarbakır mobese kameraları canlı,diyarbakır mobesa kameraları canlı izle