Dragos Mobese Kamerası

İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ve kartal ilçesine bağlı olan Dragos birçok kişi tarafından ziyaret edilmektedir. İstanbul büyük şehir belediyesi tarafından kurulan mobese kamera sistemi sayesinde İstanbul’da bulunan önemli semtleri internette 24 saat boyunca canlı olarak izleme imkânına sahip olabilirsiniz. Bu özellikten faydalanarak internetten 7/24 izleme özelliğine sahip olan dragosun manzarasının tadını evinizde oturarak çıkarabilirsiniz.

Özellikle işi nedeni ile veya başka nedenlerden dolayı İstanbul’dan ayrılmak zorunda kalan kişiler özlediği yerleri bu yöntemle görebilir ve özlemini giderebilirler. Bilgisayarınızdan dragos semtini izleyebilmek için yapmanız gereken şey internet bağlantısına sahip olan bilgisayarınızdan Dragos Mobese Kameraları Canlı İzle seçeneğini seçmek ve manzaranın tadını çıkarmaya başlamak olacaktır. Bu özellik sayesinde İstanbul şehrinin eşsiz manzarası artık bir tık uzağınızda olmaktadır.

Drogos semti dışında Küçük Çamlıca, Büyük Çamlıca, Eminönü, Kartal, Doğa Tepe gibi diğer semtleri de canlı olarak izleyebilir, özellikle gün batımında kaçırılmayacak özellikte olan tepelerin manzaralarını takip edebilir, İstanbul boğazının sanki karşısında çay içiyormuş hazzına varabilirsiniz.

Dragos Mobese Kamerası canlı yayın tıkla izle