Eminönü Mobese Kameraları Canlı İzle

Eminönü Kameraları

İstanbul’un tarih kokan yarım adasının sınırları içinde yer alan Eminönü İstanbul’un fatih ilçesine bağlı olan bir semttir. Özellikle tarihi mekânlardan hoşlananların sıkça ziyaret ettiği mekânların başında, Sultanahmet Meydanı ve Sultanahmet Camii, Kumkapı, Süleymaniye Camii, Sirkeci, en çok dikkat çeken yer olan Ayasofya, Mısır Çarşısı ve Gülhane Parkı yer almaktadır.

Turistlerinde ülke tarihi adına sıkça ziyaret ettiği ve oldukça dikkat çeken mekânları sınırları dahilinde bulunduran Eminönü, herkesin mutlaka gidip görmesi gereken semtlerden biri olmaktadır. Fakat herkes gidip görme imkânına sahip olmadığından dolayı, kişilerin bu güzelliklerden mahrum kalmaması adına İstanbul Büyükşehir tarafından geliştirilen mobese kameraları sistemi ile internette bu güzellikleri 7/24 izleme imkânına sahip olabilmektedir.

Örneğin; Eminönü yeni camii karşısında yer alan mobese kamerası ile galata köprüsünü ve İstanbul’un ünlü mekânlarından olan Galata Köprüsünü canlı olarak izlemek mümkün olmaktadır. Sizlerde bu imkânlara sahip olmak isterseniz bilgisayarınızdan Eminönü Mobese Kameraları Canlı İzle seçeneğiniz seçmeniz ve bu manzaranın tadını çıkarmanız yeterli olacaktır.

İstanbul Eminönü Mobese Kameraları HD Canlı İzleİstanbul Eminönü Mobese Kamerası HD Canlı İzle