Emirgan Canlı Mobese Kameraları Hakkında

İstanbul’un adı duyulan semtlerinden biri olan Emirgan, Sarıyer ilçesine bağlı, deniz kenarına sahip olan bir semttir. Emirgana gittiğinizde deniz kenarında bulunan çay bahçelerinde martı sesleri eşliğinde çayınızı yudumlayabilir ve İstanbul Boğazının o eşsiz manzarasının tadını çıkarma imkânına sahip olabilirsiniz.

Emirgan Mobese Kamerası

Denizi ve yeşilliği sizlere bir arada sunan Emirgan huzurlu vakit geçirebilmeniz adına bütün imkânlara sahip olmaktadır. Emirgan korusunda yer alan Sarı Köşk, Pembe Köşk ve Beyaz Köşk Osmanlı zamanından günümüz kalan tarih kokan mekânlar olmaktadır. Özellikle deniz bulunmayan şehirlerde yaşayanlar ve İstanbul Boğazının manzarasına hasret kalanlar, buralara gidebilme imkânına sahip olamayanlar artık internette canlı olarak görüntüleyebilir adeta oralara gidip o manzarayı izliyormuşçasına keyif alma fırsatı bulabilirler. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi tarafından İstanbul’un önemli noktalarına takılan mobese kameraları sayesinde internette bağlantısı olan her yerde artık İstanbul’u canlı olarak izleyebilirsiniz.

Emirganı izleyebilmek için Emirgan Mobese Kameraları Canlı İzle seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Emirgan semtinde belli noktalarda bulunan mobese kamerası sayesinde özlediğiniz manzaraları uzakta olsanız bile sanki oradaymış gibi izleyebilirsiniz.

emirgan İstanbul Mobese Kameraları HD Canlı İzle