Hıdiv Kasrı Mobese Kamerası Canlı Yayından İzle

Hıdiv Kasrı Mobese Kamerası

Hıdiv Kasrı, 1907 yılında son Mısır Hıdivi Abbas Paşa tarafından İtalyan mimar Delfo Seminati’ye yaptırılmış olmakla birlikte İstanbul’un Beykoz ilçesinde Çubuklu sırtlarında bulunmaktadır. Aradan geçen yıllar ve çok sayıda el değiştirmeden sonra son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan bir kuruluş tarafından alınmıştır. Mimarisinde Osmanlı ezgilerinin yanı sıra batılı tarzı da vardır. Tarihi binada, zamanın modern yapılarından alıntılanarak yapılmış asansör de mevcuttur.

Hıdiv Kasrı Mobese Kameraları Canlı İzle, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanmış ve sunulmuş bir uygulamadır. Bu sayede istenildiği zaman bu tarihi özelliklere sahip mekân meraklıları ile buluşabilmektedir. Mutlaka görülmesi gereken yerlerden bir tanesidir.

Kullanılan araçların kalitesi Hıdiv Kasrı Mobese Kameraları Canlı İzle sistemini daha da cazip hale getirmektedir. Full HD standartlarında yapılan yayınlarla istenen bölgedeki hiçbir detay gözden kaçırılmaksızın takip edilebilmektedir. Belediye, yerli ve yabancı halkın ulaşım sorunu yaşamadan önemli yerleri tanıyıp görebilmeleri adına son derece gerekli ve başarıya ulaşmış bir uygulama başlatmıştır.

İstanbul Hıdiv Kasrı 2 Kameraları Canlı İzle İstanbul Hıdiv Kasrı Kameraları Canlı İzle