İstiklal Caddesi Mobese Kameraları Canlı İzle

istiklal Caddesi Kameraları

Türkiye’nin en önemli caddelerinden biri olan İstiklal, 19. yüzyılın sonlarından beri İstanbul’un en hareketli bölgelerinden olan Taksim Meydanı ve Tüneli birbirine bağlayan oldukça büyük bir caddedir. İdari olarak 9 ayrı mahalleyi kapsamaktadır. Asıl şekillenmesi Bizans döneminden sonra başlamıştır. Günümüzde başlangıç noktası olarak 50. yıl heykelinin bulunduğu meydan kabul edilir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, sunduğu İstiklal Caddesi Mobese Kameraları Canlı İzle hizmeti ile yerli ve yabancı olmak üzere tüm isteyenlerle bu özel ve güzel caddenin görüntülerini paylaşmaktadır. Tarihte olduğu kadar günümüzde de büyük önem taşıyan ve muhakkak görülmesi gereken bir caddedir. Tarihi binaların korunmasıyla eski kalitesini ve şaşaasını yitirmemesi sağlanmaktadır.

İstiklal Caddesi Mobese Kameraları Canlı İzle hizmetinde son derece gelişmiş ve son teknoloji ile hazırlanan ürünler kullanılmıştır. Full DH kalitesiyle verilmekte olan görüntülerle gündüz vakti alışveriş yaparak dolaşan insanları geceleri ise renkli ışıklardaki kalabalığı görmek mümkündür. Bu canlı yayınlar yerli ve yabancı herkesin ilgisini çeken tanıtıcı ve bilgilendirici niteliktedirler.

İstanbul istiklal  Mobese Kameraları HD Canlı İzleistiklal2 İstanbul Mobese Kameraları HD Canlı İzle