Kadıköy İskele Mobese Kamerası Canlı Yayın

Kadıköy İskele Kameraları

Kadıköy, İstanbul’un Anadolu yakasının güney batısında bulunan ilçesidir. Eski adı körlerin yeri anlamına gelen Kalkedonya’dır. Yönetimi, İstanbul’un fethinden sonra ilk olarak İstanbul kadısı Hızır Bey’e verilmiştir. Bu nedenle Kadı köyü adını aldığı sanılmaktadır. İlçe sınırlarından birkaç önemli yükselti olmasına rağmen genel olarak tepelerin eteklerinden Marmara denizine kadar uzanan hafif eğimli bir arazidir.

Kadıköy Meydanı Mobese ve Haydarpaşa Tren Garı Mobese Kameraları Canlı İzle hizmeti sayesinde güncel hali her saat takip edilebilmektedir. Canlı yayınla sunulan görüntülerle semtin büyük bir kısmına ulaşılabilmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin sunduğu bu uygulama sayesinde kesintisiz yayın yapılmaktadır. Yerli ve yabancı herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmış olan program, son teknoloji ile yaratılmış ürünlerle desteklenerek halkın önüne çıkarılmıştır.

Full HD 1080 P HQ kalitesinde yayınlanan görüntüler içerikleri ile olduğu kadar teknolojik olmaları ile de göze çarpmaktadırlar. Eski ve köklü yapıtlara sahip olan bölgede olup biten ile ilgili Kadıköy Mobese Kameraları Canlı İzle servisi ile arzu edilen bütün bilgilendirme ve tanıtıma ulaşılabilir.

İBB Kadıköy Mobese Tıkla İzle