Kapalı Çarşı Mobese Kamerası

Kapalı Çarşı Mobese Kamerası Canlı Yayın

Dünyanın en büyük alışveriş alanlarından birisi İstanbul’da bulunan tarihi Kapalı Çarşı’dır. Yapılan araştırmalara ve istatistikî çalışmalara göre günün yoğun saatlerinde yaklaşık olarak yarım milyon insana ev sahipliği yapmaktadır. Temelleri 1461 yılında atılmıştır. 30.700 metrekare alana kurulan çarşıda çok sayıda sokak ve dükkân bulunmaktadır. Bu tarihi bölge kapalı kapılarının ardında bir şehri andırmaktadır. İstanbul’daki en uğrak ve mutlak suretle gezilip görülmesi gereken yerlerin baş sıralarında gelir.

Daha büyük bir kitleye ulaşabilmesi adına İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan canlı yayın programı kapsamına alınmıştır. Kapalı Çarşı Mobese Kameraları Canlı İzle hizmeti ile dileyenler istedikleri her an bu yayın sayesinde kapalı çarşı ile ilgili durumları görebilmektedirler. Yapılacak gezi programları çarşının yoğunluğuna göre düzenlenecek ise bu yayından mutlaka yararlanılmalıdır.

Sadece dükkânlardan oluşmayan bu mekânda yakın geçmişe kadar camiler, çeşmeler, mektep, kuyular, hanlar, sebil ve şadırvan da mevcut idi. Bölgenin en güncel halini aralıksız olarak yayın yapan Kapalı Çarşı Mobese Kameraları Canlı İzle hizmetinden görmek mümkün olmaktadır.

kapalicarsi İstanbul Mobese Kameraları HD Canlı İzle