Antalya Korkuteli‎ Mobesa ve Trafik Kameraları Hakkında

Antalya Korkuteli‎ ilçesinde henüz halka açık mobese kamera yayınlama olanağı ile canlı yayın kamera izleme sistemi faaliyete geçmemiştir.

Antalya Korkuteli‎ Kameraları Güvenliği sağlamakta büyük bir etken olmuştur.

Umarız Kameralar Halka Açık Faaliyete Geçince Gurbet ellerinde Antalya Korkuteli‎ hasretini çeken hemşerilerimiz için Antalya Korkuteli‎ Online MOBESE kamera ve diğer belediye mobese kamera görüntüleri çok güzel bir hizmet olur. Bizlerde  canlı yayın Antalya Korkuteli‎ mobese kamera  görüntülerini izleyebiliriz.

Sizde Lütfen Antalya Korkuteli‎ Mobese ve Diğer Antalya Kameraları Hakkında 2 Kelimede Olsa Yorumlarınızı Eksik Etmeyin.

Son gelişmeler basına yansıyan Korkuteli‎ Mobese Kameraları hakkında haber;

A2004 yılında Korkuteli’nde faaliyete geçen MOBESE sistemi kameralarına İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından bakım yaptırıldı.Korkuteli İlçe Emniyet Müdürlüğü
MOBESE kameralarına bakım yaptırdı.İlçede 2004 yılında çeşitli noktalarına yerleştirilen 26 adet MOBESE kamerasının bakım ve temizlik çalışmaları sorumlu firma ekiplerince yapıldı.
Korkuteli İlçe Emniyet Müdürü Cahit Sarı, Türkiye’de ilk defa Korkuteli’de 2004 yılında çeşitli yerlere monte edilen 26 adet MOBESE kameralarının yıllık bakım ve temizlik çalışmalarını yapıldığını belirtti.Sarı, ilçe güvenliği için takılan MOBESE kamera sayısının çoğalmasıyla ilçede huzurun arttığını söyledi.
(AD-SK-Y)ADEM DURMAZ
ANTALYA (İHA) –

Antalya Korkuteli‎ belediyesi resmi site adresi: http://www.korkuteli.bel.tr/

Altarnatif Mobese Kamera Linkleri: http://www.mobese.gen.tr/Kategori/antalya-mobese/

Gelen Aramalar korkuteli canlı kamera