Antalya Kumluca‎ Mobesa ve Trafik Kameraları Hakkında

Antalya Kumluca‎ ilçesinde henüz halka açık mobese kamera yayınlama olanağı ile canlı yayın kamera izleme sistemi faaliyete geçmemiştir.

Antalya Kumluca‎ Kameraları Güvenliği sağlamakta büyük bir etken olmuştur.

Umarız Kameralar Halka Açık Faaliyete Geçince Gurbet ellerinde Antalya Kumluca‎ hasretini çeken hemşerilerimiz için Antalya Kumluca‎ Online MOBESE kamera ve diğer belediye mobese kamera görüntüleri çok güzel bir hizmet olur. Bizlerde  canlı yayın Antalya Kumluca‎ mobese kamera  görüntülerini izleyebiliriz.

Sizde Lütfen Antalya Kumluca‎ Mobese ve Diğer Antalya Kameraları Hakkında 2 Kelimede Olsa Yorumlarınızı Eksik Etmeyin.

Son gelişmeler basına yansıyan Kumluca‎ Mobese Kameraları hakkında haber;

Kumluca ilçe Emniyet Müdürlüğünde oluşturulan merkezi çalışmaya başlaması dolayısıyla ziyaret eden Kumluca Kaymakamı Salih Işık, İlçe Emniyet Müdürü Nail Çetinkaya’dan MOBESE sistemi hakkında bilgi aldı. İlçe genelinde kurulmaya başlanan MOBESE sistemi için yaklaşık bir bucuk yıldır çalışmalar yürüttüklerini belirten Işık,”Bu projenin hayata geçirilmesi için 2010 yılı içerisinde il özel idaresi tarafından 250 Bin Türk Lirası ödenek ayrıldı. Bizde Kaymakamlık ve belediye olarak yaklaşık 50 Bin Türk Lirası destek sağlayarak hayata geçirildi.”dedi. Hedeflerinin ilçe genelinde 23 kamera kurmak olduğunu belirten Işık, Ekonomik sebeplerden dolayı bu sayının 1 Adet Hareketli kamera olmak üzere toplam 17 kamera olarak gerçekleştirebildiklerini söyledi.

Bu sistemin ileride Beykonak ve Mavikent Beldelerini de içine alacak şekilde genişletilmesi için çalışmaların başlatıldığını da sözlerine ekledi.

Antalya Kumluca‎ belediyesi resmi site adresi: http://www.kumluca.bel.tr/

Altarnatif Mobese Kamera Linkleri: http://www.mobese.gen.tr/Kategori/antalya-mobese/

Gelen Aramalar antalya kumluca mobese kameraları canlı izle,kumluca mobese canlı izle,kumluca mobese,kumluca mobese kameraları,antalya kumluca canlı izle