Pierre Loti Mobese Kameraları Canlı İzle

Pierre Loti Kameraları

İstanbul şehrinin doğal kalan ve kentleşmeye uğrayan kısımlarının bir arada görülebildiği yegâne noktalardan birisi de şüphesiz Pierre Lotti’dir. Bu nedenle arzu eden herkesin bu eşsiz manzaraya nail olabilmeleri adına İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan bir uygulama olan Pierre Loti Mobese Kameraları Canlı İzle programı son derece başarılı olmuştur.

Gündüz vakitlerinde masmavi deniz ile yeşilin birçok tonuna sahip olan doğanın izlenebileceği bir bölge olan Pierre Loti’den geceleri de ışıl ışıl bir İstanbul manzarasını mobese kameralarından seyretmek mümkün olmaktadır. Özellikle yabancı turistlerin uğrak noktalarından biri olan bu özel mevki, canlı yayın kamera sistemleri ile desteklenerek daha büyük bir kitlenin buradaki sanatsal ve doğal ortamı izlemesi sağlanmıştır.

Pierre Loti Mobese Kameraları Canlı İzle programı İstanbul adına yapılmış en önemli çalışmalardan biridir. Sadece yakın civarlardaki insanlar için değil dış ülkelerden gelecek olan turist ve ziyaretçiler için de yararlı bir teknolojik olanaktır. Canlı yayın sistemleri gezi planlarının akıcı ve rahat bir şekilde hazırlanmasında da büyük kolaylık sağlamaktadırlar.

İstanbul Pierre Loti Canlı Kamerası