Sepetçiler Kasrı Mobese Kamerası Canlı Yayın

Sepetçiler Kasrı Mobese Kamerası

İstanbul’un Eminönü ilçesinde Sarayburnu’nda bulunan bu Kasr, Topkapı Sarayı’nın Sarayburnu’ndaki iki kıyı köşkünden birisidir. Sepetçiler Kasrı padişahlara ait kayıkların bağlandığı bir yer olduğu ve padişahların donanmanın sefere çıkışını ve dönüşünü buradan izlediği belirtilmektedir. İstanbul’un gözde tarihi mekanlarından birisi olan Sepetçiler Kasrı’nı canlı olarak izlemek istiyorsanız Sepetçiler Kasrı mobese kameraları canlı izle linkine tıklayarak sitemizden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Cumhuriyet döneminde askeri ecza deposu olarak kullanılan bu Kasr restorasyonu yapılmadan önce tamamen bir virane halindeydi. 1980 yılında yapılan restorasyondan sonra Basın Yayın Genel Müdürlüğü’nün Uluslararası Basın Merkezi olarak kullanılmıştır. Günümüzde ise denizin üzerinde bulunan bu mekan restoran ve bar gibi çeşitli işletmelere ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Kasrı’n değişik noktalarına yerleştirdiği turistik mobese kameraları sayesinde değişik dünyanın neresinde olursanız olun farklı açılardan online olarak izleyebilme, görebilme imkanına sahip olursunuz.

Sepetçiler Kasrı mobese kameraları canlı izle imkanı ile 7 gün 24 saat boyunca bu muhteşem tarihi güzellikleri keşfedebilirsiniz.

sepetciler İstanbul Mobese Kameraları HD Canlı İzle