Etiket: Bağlar

Diyarbakır Mobese Kameraları Canlı izle, Trafik Kameraları Hakkında

diyarbakır mobese kameraları haber

Doğu Anadolu’nun en gelişmiş şehirlerinden birisi olan Diyarbakır, bildiğiniz üzere canlı mobese ve trafik kameraları ile 7 gün 24 saat güvenlik kameraları ile takip edilmekte. Fakat mevcut kameralar ile şehrimizi online olarak canlı izlemek mümkün değil. Diyarbakır canlı yayın kameraları takip etme sistemi şuan için sadece resmi kurumlarda mevcut. Yani halka açık kamera yayını bulunmamakta.
Devamı »

Gelen Aramalar diyarbakır canlı mobese,diyarbakır canlı izle,diyarbakır canlı mobese izle,diyarbakır mobese canlı izle,diyarbakir mobese izle

Diyarbakır Caddelerinden Mobese Kaza Anları

Diyarbakır caddelerinden Mobese kameraları yine “bu kadar da olur mu”dedirten görüntüler yakaladı. Çİft yönlü yolda görev yapan bir trafik polisi son anda manevra yaparak kamyonetin altında kalmaktan kurtuldu.

Diyarbakır’da Mobese kameralarına yansıyan kaza anları akıllara durgunluk verdi. Adliye önünde çift yönlü yolda görev yapan polis memuru, yolda çıkan kamyonetin altında kalmaktan son anda kurduldu.

Başka bir kazada ise kaza sonrası iki tekeri üzerinde bir süre giden minibüs devrilmekten böyle kurtuluyor.

Devamı »

Gelen Aramalar diyarbakır mobese,diyarbakır mobese kameraları canlı izle,diyarbakır mobese kameraları,diyarbakır mobese kameraları canlı,diyarbakır mobesa kameraları canlı izle