Etiket: Beyazıt Kulesi Mobese HD İzle

Beyazıt Meydanı Mobese Kamerası Hakkında

Beyazıt Meydan Kamerası

İstanbul’da bulunan önemli tarihi mekânlardan bir tanesi de Beyazıt Meydanı’dır. Bizans döneminde aktif olarak kullanılır iken en büyük meydan olma özelliğine sahip olan bölge, Osmanlı döneminde de saray meydanı olarak kullanılmıştır. Bir dönem adı Hürriyet Meydanı olarak değiştirilse de çok geçmeden eski ismine çevrilmiştir. Günümüzde, çevresinde Beyazıt Camii, Beyazıt Kulesi ve mahallesi de bulunmaktadır. Beyazıt Meydanı Mobese Kameraları Canlı İzle uygulamasının kullanıma girmesi ile birlikte bir kez daha popülerliğe kavuşmuştur. Devamı »

Beyazıt Kulesi Mobese Kamerası Canlı Yayın

Beyazıt Kulesi Mobese Kamerası

İstanbul’un Beyazıt semtine inşa edilen tarihi kule 1749 yılında tamamlanmıştır. Asıl amacı yangınlara acil müdahale edebilmek adına etrafı gözetlemek ve gerekli yerlere haber vermektir. 180 basamakla çıkılan tepenin yüksekliği de 85 metreyi bulmaktadır. Nöbet katı, işaret katı ve sancak katı olmak üzere üç bölümden oluşmuştur. İkincil olarak da ertesi günün havasını İstanbul halkına bildirmek için kullanılmak amacıyla havanın her durumu için farklı bir renk seçilerek kulede geceleri fenerler yakılmıştır. Devamı »

İstanbul Mobesa Kamera Yayını HD Olarak Canlı İzle

Mobese.gen.tr Sitemiz aracılığı ile İstanbul’un  dörtbir yanında bulunan turistik amaçlı  mobesa ve Trafik kameralarından turistik şehrimizi canlı yayın izleyebilirsiniz. Gurbetçilerimizin  İstanbul Şehrimizi canlı canlı HD Mobese ve Trafik kameralardan takip edebilmesini sağlamak için böyle bir hizmet vermeyi düşündük.  hasret kaldığınız İstanbul şehirimizi sitemiz aracılığı ile  canlı canlı hd yayın olarak izleyebilirsiniz.

Devamı »

Gelen Aramalar istanbul mobese kameraları,istanbul mobese kameraları canlı izle,istiklal caddesi mobese,istanbul mobese canlı izle,mobese kameraları canlı izle