Etiket: Bursa

Bursada Seyyar MOBESE Tanıtıldı

İstanbul’da özel bir şirket tarafından tasarlanan Seyyar MOBESE arabası Bursa’da görücüye çıktı.

Seyyar MOBESE aracı

Seyyar mobese aracını Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya anlattı. Seyyar mobese trafik akışının daha iyi takip edilmesi ve kurallara uymayan sürücülere göz açtırmamak için Bursa’ya mobil MOBESE aracı kazandırmaya hazırlanıyor. Devamı »

Bursa Mobese Kameraları Canlı izle Konusu

bursa mobese canlı izle

Bildiğiniz gibi meşhur Bursa İlimiz 130 noktada 217′si sabit, 119′u hareketli olmak üzere 336 mobese kameraları ile izlenmekte. Henüz bu kameraların hiç biri halka açık olarak, Bursa canlı yayın izleme imkanı sunmamakta. Mobese kamera görüntüleri halkımızın güvenliğini ve huzurunu sağlamak için 22 farklı emniyet birimi tarafından canlı olarak ve geriye dönük takip ediliyor. Devamı »

Gelen Aramalar bursa mobese canlı,bursa mobese canlı izle,bursa canlı mobese,bursa mobese kameraları canlı izle,bursa mobese

Bursa Trafik Kazaları Mobese Kamerasında

Gün geçmiyorki mobese kameralarına takılan yeni bir kaza görüntüsü yayınlanmasın. Son olarak Bursa Mobese kameralarına takılan trafik kaza görüntüleri yayınlandı.

Dünyada ölümlerin büyük bir çoğunluğu malisef trafik kazalarında oluyor. Aşağıda bulunan Bursa Mobese kamera kaza görüntülerini izleyince bütün şoförler umarım daha dikkatli olurlar.

Devamı »

Gelen Aramalar bursa mobese kameraları