Etiket: Hidiv Kasrı Mobese HD İzle

Hıdiv Kasrı Mobese Kamerası Canlı Yayından İzle

Hıdiv Kasrı Mobese Kamerası

Hıdiv Kasrı, 1907 yılında son Mısır Hıdivi Abbas Paşa tarafından İtalyan mimar Delfo Seminati’ye yaptırılmış olmakla birlikte İstanbul’un Beykoz ilçesinde Çubuklu sırtlarında bulunmaktadır. Aradan geçen yıllar ve çok sayıda el değiştirmeden sonra son olarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan bir kuruluş tarafından alınmıştır. Mimarisinde Osmanlı ezgilerinin yanı sıra batılı tarzı da vardır. Tarihi binada, zamanın modern yapılarından alıntılanarak yapılmış asansör de mevcuttur. Devamı »

İstanbul Mobesa Kamera Yayını HD Olarak Canlı İzle

Mobese.gen.tr Sitemiz aracılığı ile İstanbul’un  dörtbir yanında bulunan turistik amaçlı  mobesa ve Trafik kameralarından turistik şehrimizi canlı yayın izleyebilirsiniz. Gurbetçilerimizin  İstanbul Şehrimizi canlı canlı HD Mobese ve Trafik kameralardan takip edebilmesini sağlamak için böyle bir hizmet vermeyi düşündük.  hasret kaldığınız İstanbul şehirimizi sitemiz aracılığı ile  canlı canlı hd yayın olarak izleyebilirsiniz.

Devamı »

Gelen Aramalar istanbul mobese kameraları,istanbul mobese kameraları canlı izle,istiklal caddesi mobese,istanbul mobese canlı izle,mobese kameraları canlı izle