Etiket: ilginç mobese haberleri

Adana’da Kapkaç Anı Mobese Kamerasına Yansıdı

ankara trafik kamera görüntüleri

ADANA’da, 60 yaşındaki Asiye Uğur Başçiçek’in elindeki çantayı kapkaç yöntemi ile çaldığı iddia edilen 33 yaşındaki Emin Fırat Ç., kaçarken önüne çıkan bir otomobile çarptı. Aksayarak olay yerinden uzaklaşmaya çalışan şüpheli, polis tarafından kısa süre içinde yakalandı. Kapkaç anı Mobese kamerası tarafından görüntülendi.

Olay, dün saat 15.00 sıralarında Kızılay Caddesi üzerindeki PTT şubesi önünde meydana geldi. Kızının havale ile gönderdiği 800 lirayı PTT’den alan Asiye Uğur Başçiçek’in elindeki çanta, yola çıktığı an, arkasından gelen bir kişi tarafından kapkaç yöntemi ile çalındı. Yaya olarak kaçan şüpheli, önüne çıkan bir otomobile çarptıktan sonra aksayarak olay yerinden uzaklaştı.

Devamı »

Gelen Aramalar şileyi canlı izle

Konyada Mobese Kameralarına Yakalanan İlginç Görüntüler

Mevlana Diyarı Güzel İlimiz Konyada Yaşananlar Görenleri Şaşkına Çeviriyor, Teknolojimizin ilerlemesi ile Bu anlar artık mobese kameralarına yakalanıyor. Bakın Konya Mobese Kameralarını Neler Yakalanmış….

KONYA’da Emniyet Müdürlüğü tarafından şehrin 32 ayrı noktasına kurulan MOBESE (Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu) kameraları tarafından kaydedilen birbirinden ilginç görüntüler görenleri hayrete düşürüyor. İki grup arasında çıkan kavga, başına tabanca dayayıp polise direnen kişiye biber gazı ile müdahale edilmesi, kırmızı ışıkta yolun karşısına geçmek isterken otomobilin çarpması sonucu havaya fırlayan yaya, tabela çalan hırsız ve direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücülerin kaza anları MOBESE kameraları tarafından kaydedilen görüntüler arasında yer alıyor.

Devamı »

Gelen Aramalar mobese kavga görüntüleri