Etiket: Kapalı Çarşı Mobese HD İzle

Kapalı Çarşı Mobese Kamerası

Kapalı Çarşı Mobese Kamerası Canlı Yayın

Dünyanın en büyük alışveriş alanlarından birisi İstanbul’da bulunan tarihi Kapalı Çarşı’dır. Yapılan araştırmalara ve istatistikî çalışmalara göre günün yoğun saatlerinde yaklaşık olarak yarım milyon insana ev sahipliği yapmaktadır. Temelleri 1461 yılında atılmıştır. 30.700 metrekare alana kurulan çarşıda çok sayıda sokak ve dükkân bulunmaktadır. Bu tarihi bölge kapalı kapılarının ardında bir şehri andırmaktadır. İstanbul’daki en uğrak ve mutlak suretle gezilip görülmesi gereken yerlerin baş sıralarında gelir. Devamı »

İstanbul Mobesa Kamera Yayını HD Olarak Canlı İzle

Mobese.gen.tr Sitemiz aracılığı ile İstanbul’un  dörtbir yanında bulunan turistik amaçlı  mobesa ve Trafik kameralarından turistik şehrimizi canlı yayın izleyebilirsiniz. Gurbetçilerimizin  İstanbul Şehrimizi canlı canlı HD Mobese ve Trafik kameralardan takip edebilmesini sağlamak için böyle bir hizmet vermeyi düşündük.  hasret kaldığınız İstanbul şehirimizi sitemiz aracılığı ile  canlı canlı hd yayın olarak izleyebilirsiniz.

Devamı »

Gelen Aramalar istanbul mobese kameraları,istanbul mobese kameraları canlı izle,istiklal caddesi mobese,istanbul mobese canlı izle,mobese kameraları canlı izle