Etiket: mobese kaza video

Adana Mobese Kameraları Canlı izleme Hakkında Bilgiler

Adana Mobese izle

Adana ilinde malisef şuan halka açık canlı yayın mobese kamera izleme sistemi bulunmamaktadır. Ancak basına dağıtılan Adana mobese kamera görüntülerini sitemiz aracılığı ile izlemeniz mümkün.

Bu sayfamızdan Adana mobese videoları, Adana trafik kaza görüntüleri, Adana mobese kaza videoları, Adana sanal tur görüntülerini seyredebilirsiniz.  Devamı »

Gelen Aramalar adana mobese kameraları canlı izle,adana mobese canlı,adana mobese kameraları,adana mobese canlı yayın izle,adana mobese canlı yayın

Erzincan’da Mobese Kameralarına Takılan Kaza Görüntüleri izle

Ülkemizde ve Dünyada gerçekleşen, mobese kameralarına takılan kaza görüntülerini yayınlamaya devam ediyoruz. Erzincan trafik, kent güvenlik sistemi mobese kameralar tarafından kaydedilen görüntüler basın ile paylaşıldı.

Dakika dakika kaydedilen kaza görüntülerinde görüleceği üzere sürücüler aşırı dikkatsiz ve umursamaz, kazalar genelde kavşaklarda ve trafik ışıklarında meydana geliyor.

Devamı »

Gelen Aramalar www mobese gen tr,erzincan dörtyol mobese canlı izle

Alanya’da Kaza Anı Mobese Kamerasına Yansıdı

Alanya’da Ambulans ile bir otomobil çarpıştı kaza anı mobese kameralarından işte böyle görüntülendi.

Alanya´ya bağlı Mahmutlar beldesinde kalp krizi geçiren Yavuz Aydın´a (44) ilk müdahale yapıldıktan sonra tedavi için Alanya Devlet Hastanesi´ne götürülmesine karar verildi. Aydın´ın bindirildiği ambulans, Tosmur Tansaş Kavşağı´na siren çalarak geldiği sırada yan yoldan gelen Bahattin Uyukçu (39) yönetimindeki otomobille çarpıştı.

Devamı »

Gelen Aramalar alanya mahmutlar mobese,alanya mobese kazaları,mahmutlar mobese,alanya mahmutlar canlı kamera izle

Tarsus’ta Mobese Kamerasına Yansıyan Trafik Kazası

Adana Tarsus’ta meydana gelen trafik kazası mobese kameralarına yakalandı  aşırı hız yüzünden takla atan araç az daha 2 öğrenci kızı eziyordu işte tarsus’ta mobese kameralarına yansıyan trafik kazasının ayrıntıları…

tarsus trafik kazaları mobese izle

Tarsus’ta, içinde 3 kişinin yolculuk ettiği otomobil aşırı sürate bağlı olarak direksiyon hâkimiyetinin kaybolması sonucu kontrolden çıkarak takla atıp yolun karşı yola sürüklendi.Bu sırada karşı yönde yoldan karşıya geçmek isteyen 2 kız öğrenci kaza yapan otomobilin altında kalmamak için can telaş kaçtı.Kaza anı saniye,saniye Mobese kameralarına yansıdı.

Kaza D-400 karayolunda Mersin’den Adana istikametinde Güney Mezarlığı önünde meydana geldi.

Devamı »

Gelen Aramalar tarsus mobese

Erzincan’da Mobese Kameralarına Yansıyan Trafik Kazaları

mobese kazaları

Erzincan ilinde çeşitli mobese kameralarına yakalanmış kaza görüntüleri. Mobese kameralarına yansıyan traji komik kaza videoları yuh dememek elde değil mobese kameralarına yansıyan bu çok ilginç kaza videosunu siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz…

Devamı »