Etiket: Sepetçiler Kasrı Mobese HD İzle

Sepetçiler Kasrı Mobese Kamerası Canlı Yayın

Sepetçiler Kasrı Mobese Kamerası

İstanbul’un Eminönü ilçesinde Sarayburnu’nda bulunan bu Kasr, Topkapı Sarayı’nın Sarayburnu’ndaki iki kıyı köşkünden birisidir. Sepetçiler Kasrı padişahlara ait kayıkların bağlandığı bir yer olduğu ve padişahların donanmanın sefere çıkışını ve dönüşünü buradan izlediği belirtilmektedir. İstanbul’un gözde tarihi mekanlarından birisi olan Sepetçiler Kasrı’nı canlı olarak izlemek istiyorsanız Sepetçiler Kasrı mobese kameraları canlı izle linkine tıklayarak sitemizden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Devamı »

İstanbul Mobesa Kamera Yayını HD Olarak Canlı İzle

Mobese.gen.tr Sitemiz aracılığı ile İstanbul’un  dörtbir yanında bulunan turistik amaçlı  mobesa ve Trafik kameralarından turistik şehrimizi canlı yayın izleyebilirsiniz. Gurbetçilerimizin  İstanbul Şehrimizi canlı canlı HD Mobese ve Trafik kameralardan takip edebilmesini sağlamak için böyle bir hizmet vermeyi düşündük.  hasret kaldığınız İstanbul şehirimizi sitemiz aracılığı ile  canlı canlı hd yayın olarak izleyebilirsiniz.

Devamı »

Gelen Aramalar istanbul mobese kameraları,istanbul mobese kameraları canlı izle,istiklal caddesi mobese,istanbul mobese canlı izle,mobese kameraları canlı izle