Etiket: trafik kazaları

Kırıkkale Mobese Kameraları ve Kaza Görüntüleri

kirikkale-mobese-kazalari

Mobese kameraları Kırıkkale’de dikkatsiz şoförleri kaydetti. Şehrin farklı noktalarına yerleştirilen mobese kameraları kazaların nasıl gerçekleştiğine açıklık getiriyor. Görüntüler Kırıkkale‘den kırmızı ışıkta bekleyen bir araç ölümlü bir kazaya sebep oluyor. Beton direğe çarpan aracın sürücüsü maalesef hayatını kaybediyor. Kameralara takılan kazalar kavşaklara dikkatli girmenin önemini bir kere daha bizlere hatırlatıyor. Devamı »

Gelen Aramalar mobese kaza,KAZA GRNTLER,canlı mobese izle kırıkkale,yhs-mystartdefault

Mobese Kameralarına Takılan İlginç Trafik Kazaları

Aşağıda bulunan mobese kamera görüntülerinde, caddeden iki kişi yolun karşısına geçmeye çalışıyor ancak araç süratli, Kaza sonrası otomobil aynı hızla kaçmaya çalışıyor. Van’da mobese kameralarına bir birinden ilginç görüntüler yansıyor.

Mobese Kameralarına Takılan İlginç Trafik Kazaları Devamı »

Gelen Aramalar incirlik mobese kazalari,develı

Muş Mobese Kameralarına Takılan Trafik Kaza Kayıtları

Muş’ta yaşanan kazalar sürücülerin dikkatsizliğini gözler önüne serdi. Kavşak noktaları kazaların adresi oldu. kırmızı ışıkta durmayan minibüs karşı şeritten gelen araca çarpıyor.

Muş Mobese Kameralarına Takılan Trafik Kaza Kayıtları

Bu cadde ise u dönüşü yasak. işte yasağı hiçe sayan sürücü ve kaçınılmaz son. Bir başka araçta aynı yerde göz göre göre önündeki otomobile çarpıyor. Devamı »

Adana Mobese Kameralarına Yansıyan Kazalar

Adana ilinde trafik kameraları mobese kameralarına takılan görüntüler bu kadarda olmaz dedirtti, Adana Mobese kameralarına takılan trafik kazalarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Adana Mobese Kameraları

Adana’da meydana gelen ve mobese kameraları tarafından dakika dakika kaydedilen trafik kazaları görenleri şaşırttı. Devamı »

Gelen Aramalar adana mobese,adana canlı mobese,CANLI MOBESE ADANA

Dikkatsiz Sürücüler ve Feci Kazaları Mobese Kamera Görüntülerinde

Bir anlık dikkatsizlik bakın nelere mal oluyor, Aşağıda bulunan videoda gördüğünüz gibi bir anlık dalgınlık yada bana bir şey olmaz  mantığı ile hareket etmek bakın nasıl kazaları ortaya çıkarıyor. Güzel ülkemizin çeşitli illerinde mobese kameralarına yansıyan kaza görüntüleri açıkçası ne kadar dikkatsiz olduğumuzu gösteriyor.
Devamı »

Gelen Aramalar malatyadaki kazanın mobese görüntüleri

Osmaniye Kaza Görüntüleri Mobese Kamerasında

Mobese güvenlik kameralarına yansıyan ilk görüntüler musa şahin bulvarı üzerinden. Karşıdan geçen motosiklete otomobil çarpıyor, ilginç kazada motosiklet, sürücüsünün altından adeta kayıyor. Sürücü şans eseri değil kask sayesinde kazadan hafif sıyrıklarla kurtuluyor.

Devamı »

Gelen Aramalar osmaniye mobese kazaları,osmaniye mobese kameraları,Canlı camera izle osmaniue

Ankara Trafik Kazaları Mobese Kamerasında

Görüntüler başkent Ankaradan yer hıfzıssıhha önü çarpmanın etkisi ile direk devrilirken, yolda bulunan diğer sokak lambalarından kıvılcımlar çıkıyor görüntüler adeta havai fişek gösterisi gibi.

Devamı »

Gelen Aramalar ankara mobese,ankara mobese izle,mobese ankara,ankara kameraları,ankara mobeseler

Yalova Trafik Kazaları Mobese Kamerasında

Güzel ülkemizde gün geçmiyorki trafik kaza görüntüleri mobese kameralarına yakalanmasın.  Bunlardan biride son olarak Yalova Mobese kameralarına takıldı ve basına dağıtılan trafik kaza görüntüleri yayınlandı.

Devamı »

Gelen Aramalar yhs-0001,yalova trafik kazas,yalova mobese,yalova mobese kazaları,yalova mobese izle

Malatya Trafik Kazaları Mobese Kamerasında

Basında son olarak Malatya Mobese kameralarına takılan trafik kaza görüntüleri yayınlandı.

Malatya’da meydana gelen trafik kazası MOBESE kameralarına yansıdı. Kaza anında bir bayanın açık camdan dışarı fırlaması saniye saniye kaydedildi.

Devamı »

Gelen Aramalar malatya mobese,malatya mobese kameraları,malatya mobese kameraları canlı izle,malatya trafik kameraları

Bursa Trafik Kazaları Mobese Kamerasında

Gün geçmiyorki mobese kameralarına takılan yeni bir kaza görüntüsü yayınlanmasın. Son olarak Bursa Mobese kameralarına takılan trafik kaza görüntüleri yayınlandı.

Dünyada ölümlerin büyük bir çoğunluğu malisef trafik kazalarında oluyor. Aşağıda bulunan Bursa Mobese kamera kaza görüntülerini izleyince bütün şoförler umarım daha dikkatli olurlar.

Devamı »

Gelen Aramalar bursa mobese kameraları